logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

У Сумах працівник підприємства отримав тяжку травму ока

На одному із підприємств обласного центру в результаті розриву фрези оператору верстату травмовано око. Для встановлення обставин нещасного випадку Управлінням Держпраці у Сумській області створено спеціальну комісію.   

Відповідно до повідомлення про нещасний випадок, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, трагедія сталася 25.02.2019 р. о 9 годині ранку у механоскладальному цеху підприємства.  Під час обробки деталі на фрезерному станку розірвалася фреза, у результаті чого оператор верстатів з програмним керуванням одержав тяжке поранення лівого ока.

Зазначимо, що стаж роботи постраждалого за професією складає 2,5 роки. У ході розслідування спеціальною комісією Держпраці будуть встановлені причини настання трагедії, а також виявлені причетні особи, дії або бездіяльність яких призвели до травмування 28-річного чоловіка. 

Управління Держпраці у Сумській області  в котре нагадує про необхідність здійснення перевірки стану устаткування та обладнання, що застосовується, перед початком виконання робіт. Дотримання правил охорони праці може врятувати людське життя!