logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

На одному із заводів Сумщини вибухнув газовий балон

У Липовій Долині на підприємстві стався вибух балону зі зрідженим газом, у результаті якого четверо працівників отримали опіки тіла різного ступеня тяжкості. Наразі постраждалі знаходяться у лікарні. Обставини та причини трагедії будуть з’ясовані комісією Управління Держпраці у Сумській області в ході спеціального розслідування. 

Відповідно до повідомлення про нещасний випадок, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, трагедія сталася 24 січня 2019 року близько 15-ї години на одному із заводів селища. На дільниці плазмової різки металу підприємства вибухнув балон зі зрідженим газом (пропаном), який за словами свідків зберігався у неробочому стані. У результаті нещасного випадку постраждали два термісти підприємства, електрогазозварник та слюсар-ремонтник. Наймолодшому з чоловіків 21 рік. 

Управління Держпраці у Сумській області звертає увагу суб’єктів господарювання на те, що задля уникнення нещасних випадків необхідно дотримуватися вимог безпеки при експлуатації та зберіганні посудин, що працюють під тиском, зокрема балонів зі зрідженим газом.