logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Під Конотопом у ДТП загинув працівник сільськогосподарського підприємства

На трасі Конотоп-Суми у дорожньо-транспортну пригоду потрапив службовий автомобіль одного із сільськогосподарських підприємств. Інженер-механік, який перебував за кермом від отриманих травм помер у лікарні. Обставини та причини настання ДТП з’ясує комісія Управління Держпраці у Сумській області у ході проведення спеціального розслідування.

 

Згідно із повідомленням про нещасний випадок, яке надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, ДТП сталося 24 жовтня 2018 року близько 7 год. 30 хв. під час руху автомобіля з міста Конотоп, де проживав інженер-механік підприємства, до села Салтикове, на території якого розміщена виробнича дільниця. Після аварії постраждалий працівник, перебуваючи у свідомості, був доставлений до лікарні міста Конотоп, де о 17 год. 00 хв. 44-річний чоловік помер. У загиблого залишилося двоє неповнолітніх дітей.

За словами свідків ДТП сталося у результаті зіткнення автомобіля ВАЗ с/г підприємства з іншим автомобілем марки Mitsubishi. У салоні останнього, окрім водія, знаходилося два пасажира. У результаті аварії 59-літній пасажир іномарки отримав забій та перелом кісток носу, а 34-літній пасажир – перелом двох ребер та забій грудної клітини. Постраждалі були госпіталізовані у лікарню міста Конотоп. 

 

Управління Держпраці у Сумській області звертає увагу учасників дорожньо-транспортного руху на необхідність бути пильними та дотримуватися правил безпеки дорожнього руху. Одна мить неуважності може коштувати людського життя…