logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

У Кролевецькому районі на полі трактор переїхав працівника с/г підприємства

Охоронник одного із сільськогосподарських підприємств, що спеціалізується на вирощуванні зернових культур, на полі у Кролевецькому районі потрапив під колеса трактора. Обставини та причини нещасного випадку будуть встановлені комісією Управління Держпраці у Сумській області в ході проведення спеціального розслідування.  

Відповідно до повідомлення про нещасний випадок, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, трагедія сталася 12 жовтня 2018 року о 21 годині 00 хвилин із охоронником полів сільськогосподарського підприємства. Працівниками суб’єкта господарювання на полі в Кролевецькому районі виконувалися роботи по збиранню врожаю кукурудзи. Трактором МТЗ-82 буксирувалися лафети для жаток. Під час того, як охоронник приступив до зчеплення лафету з трактором, стався наїзд на нього цим трактором. Працівник отримав перелом таза. Утім наступного дня, 13 жовтня 2018 року, 68-річний чоловік помер у лікарні. Слід зазначити, що загиблий виконував роботи по охороні полів підприємства на умовах цивільно-правового договору. 

Управління Держпраці у Сумській області наголошує на вимогах правил безпеки та охорони праці під час проведення осінньо-польових робіт. Також суб’єктам господарювання слід взяти до уваги необхідність проходження працівниками періодичних медичних оглядів, із метою попередження нещасних випадків, ймовірною причиною яких може бути незадовільний стан здоров’я працівника.