logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

У Білопіллі два електромонтери впали з робочої платформи

Електромонтери впали з висоти 8 метрів під час складання стріли підйомника по завершенню виконання робіт. Управлінням Держпраці у Сумській області створено спеціальну комісію, яка в ході спеціального розслідування встановить причини та обставини трагедії.

Згідно повідомлення, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, нещасний випадок стався 2 липня 2017 року близько 8 години 20 хвилин з електромонтерами розподільчих мереж філії «Білопільський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» у ході виконання робіт по усуненню пошкоджень на електроопорі за допомогою підйомника. Після завершення ремонтних робіт під час опускання робоча платформа разом з електромонтерами обірвалася та впала на землю. За словами очевидців при складанні стріли підйомника шток циліндру розкриття її нижнього коліна вирвало з циліндру. Постраждалі отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Каретою швидкої допомоги, яка прибула за викликом на місце трагедії, було доставлено працівників до Білопільської ЦРЛ.
Управління Держпраці у Сумській області наголошує на необхідності додержання правил охорони праці та промислової безпеки, а також систематичного проведення технічних оглядів устаткування задля уникнення нещасних випадків.