logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

У Шостці на КП «ШКЗ «Імпульс» травмована працівниця

Працівниця КП «ШКЗ «Імпульс» у результаті ініціації речовини одержала опіки та осколкові поранення. Із метою встановлення причин й обставин нещасного випадку розпочато розслідування трагедії спеціальною комісією Управління Держпраці у Сумській області.

Згідно повідомлення про нещасний випадок, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, трагедія сталася 12 червня 2017 року в цеху КП «ШКЗ «Імпульс» ДК «Укроборонпром» близько 9-ї години ранку. Під час виконання штатної операції відбулося спрацювання збірки з вибухонебезпечними виробами, у результаті чого постраждала складальник виробів капсульного виробництва. Працівниця одержала поранення обличчя, передпліч, грудини, тяжку травму ока. За словами свідків постраждалій було надано першу медичну допомогу та негайно доставлено до центральної районної лікарні. Слід наголосити, постраждала має близько десяти років стажу роботи за професією.
Також варто зазначити, що це вже другий нещасний випадок на КП «ШКЗ «Імпульс» у поточному році.
Управління Держпраці у Сумській області, звертає увагу суб’єктів господарювання на необхідність створення безпечних умов праці, а також забезпечення контролю за додержанням правил з охорони праці та промислової безпеки.