logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

У Лебединському районі тракторист загинув від ураження струмом

На території сільськогосподарського підприємства Лебединщини тракторист загинув, одержавши ураження електричним струмом. У ході спеціального розслідування комісія Управління Держпраці у Сумській області встановить причини та обставини нещасного випадку, які призвели до смерті працівника.

Згідно повідомлення про нещасний випадок, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, трагедія сталася 9 червня 2017 року близько 12 години в ТОВ «Ворожбалатінвест».

Тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва вразило електричним струмом під час скошування ним трави на території господарського двору підприємства. За словами очевидців трагедія сталася під час спроби працівником прибрати обірваний кабель із землі. Життя тракториста врятувати не вдалося. Зазначимо, що загиблий пропрацював за професією понад 15 років.
Управління Держпраці у Сумській області наголошує на необхідності додержання правил з охорони праці та промислової безпеки кожним працівником, а також забезпечення відповідного контролю з боку роботодавців.