logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

У Сумах покрівельник впав із даху лікарні

Працівник ФОП, яке спеціалізується на проведенні покрівельних робіт, при виконанні ремонту карнизу впав із даху головного корпусу Сумської міської лікарні №1. Життя чоловіка врятувати не вдалося. Управлінням Держпраці у Сумській області створено комісію, яка в ході спеціального розслідування встановить причини та обставини трагедії, виявить осіб, дії або бездіяльність яких призвели до смерті робітника.

Згідно повідомлення про нещасний випадок, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, трагедія сталася 27 травня 2017 року о 14 годині 30 хвилин з працівником ФОП Савченко С.В.. Під час виконання ремонтних робіт конструкції карнизу на даху п’ятиповерхового корпусу КУ «Сумська МКЛ №1» покрівельник впав з даху. У результаті падіння 54-річний чоловік одержав травми не сумісні з життям. Варто зазначити, що загиблий мав 10 років стажу роботи за професією.
Управління Держпраці у Сумській області звертає увагу роботодавців та працівників на необхідність додержання правил з охорони праці й виробничої безпеки заради збереження найдорогоціннішого для кожної людини – життя.