logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

У Глухівському районі загинув головний енергетик с/г підприємства

У селі Суходіл Глухівського району на зернотоку стався нещасний випадок, у результаті якого загинув головний енергетик сільськогосподарського підприємства. Управлінням Держпраці у Сумській області створено комісію, яка в ході спеціального розслідування встановить причини та обставини настання трагедії.

Згідно з повідомлення, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, нещасний випадок сталася на території зернотоку ТОВ «Яструбщанське» 22 травня 2017 року близько 15 години. У процесі проведення ремонтних робіт зерноочисної установки підприємства головний енергетик ТОВ «Яструбщанське», спускаючись сходами вниз, впав з висоти близько 2 метрів. У результаті нещасного випадку працівник отримав тяжкі травми. Життя 65-річного чоловіка врятувати не вдалося. Слід зауважити, що загиблий мав 43 роки стажу роботи за професією.
Управління Держпраці у Сумській області звертає увагу роботодавців на необхідність створення безпечних умов праці, а також наголошує на важливості особистої обережності, уважності та пильності в ході виконання робіт.