logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

У результаті вибуху на КП «ШКЗ «Імпульс» загинула жінка

У результаті нещасного випадку на КП «ШКЗ «Імпульс» була смертельно травмована робітниця заводу. Управлінням Держпраці у Сумській області створено спеціальну комісію, яка в ході розслідування встановить причини та обставини трагедії. 

Відповідно до повідомлення про нещасний випадок, яке надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, трагедія сталася 14 березня 2017 року близько 17 години на території одного із цехів КП «ШКЗ «Імпульс». Під час змішування речовин стався спалах. У результаті нещасного випадку було травмовано апаратника приготування сумішей. Нажаль життя 40-річної жінки врятувати не вдалося. Слід зазначити, що стаж роботи загиблої за професією був понад 6 років. У ході спеціального розслідування нещасного випадку комісією Управління Держпраці у Сумській області буде встановлено осіб, дії або бездіяльність яких призвели до смерті працівниці підприємства.

Управління Держпраці у Сумській області вкотре наголошує на важливості особистої безпеки та додержання правил охорони праці на виробництві задля збереження здоров’я та життя працівників.