logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

У Недригайлівському районі автомобіль ПАТ «Сумиобленерго» потрапив у ДТП

Аварія сталася на дорозі Суми – Юнаківка. Троє працівників підприємства отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. На щастя усі учасники ДТП залишилися живими. Управлінням Держпраці у Сумській області створено комісію для проведення спеціального розслідування обставин аварії.

Відповідно до повідомлення, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, 21 лютого 2017 року близько 8 години 50 хвилин службовий автомобіль ПАТ «Сумиобленерго» потрапив у ДТП. Аварія сталася в Недригайлівському районі по дорозі до смт. Недригайлів. У результаті аварії постраждало троє співробітників підприємства: водій автотранспортного засобу, начальник групи по нагляду за технічним станом будівель і споруд, старший майстер ремонтно-будівельної дільниці. Працівники мали обстежити будівлю товариства, розміщену в селищі.

У ході спеціального розслідування будуть встановлені причини аварії та виявлені особи, дії або бездіяльність яких призвели до травмування працівників.

Управління Держпраці у Сумській області звертає увагу учасників дорожнього руху на необхідність додержання правил безпеки, особисту обережність та пильність, особливо в період несприятливих погодних умов.