logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

На Сумщині тракторист загинув під трактором

У смт. Липова Долина під час виконання ремонтних робіт тракториста придавило трактором. Нажаль життя 30-ти річного чоловіка врятувати не вдалося. Комісією Управління Держпраці у Сумській області розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку, в ході якого буде встановлено обставини та причини трагедії.

Згідно повідомлення, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, нещасний випадок стався 8 лютого 2017 року близько 10-ї години 20 хвилин із працівником філії «Липоводолинський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор». За словами свідків трагедія сталася під час виконання загиблим робіт із підготовки трактора до проведення ремонту. У ході спеціального розслідування фахівцями Держпраці будуть встановлені особи, дії або бездіяльність яких призвели до загибелі працівника.     

Управління Держпраці у Сумській області звертає увагу працівників та роботодавців на необхідність додержання правил охорони праці та виробничої безпеки, важливість особистої обережності та забезпечення контролю виробничого процесу.