logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

У Сумах тренер з плавання потонула у басейні

Трагедія сталася у басейні фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо» із тренером з плавання сумської спортивної школи. Обставини та причини нещасного випадку будуть встановлені комісією Управління Держпраці у Сумській області за результатами проведення спеціального розслідування.

Згідно повідомлення про нещасний випадок, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, 28 січня 2017 року близько 14-ї години 30 хвилин тренер-викладач з плавання КЗ КДЮСШ №1 потонула в басейні. За словами свідків, після закінчення заняття у плавальному басейні ФОК «Динамо», тренер вивела дітей з басейну. Після чого, вирішивши поплавати, 49-річна жінка повернулася до басейну.

У ході спеціального розслідування комісією Держпраці буде виявлено осіб, дії або бездіяльність яких призвели до трагедії. 

Із метою уникнення настання нещасних випадків Управління Держпраці у Сумській області звертає увагу на важливість особистої обережності, а також на необхідність проходження працівниками підприємств періодичних медичних оглядів.