logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

У квартирі сумської багатоповерхівки стався вибух

Вибух без послідуючого горіння стався у двокімнатній квартирі на сьомому поверсі житлового будинку номер 24 на вулиці Металургів. За попередніми даними одна людина загинула. Комісією Управління Держпраці у Сумській області розпочато технічне розслідування обставин та причин виникнення аварії, пов’язаної з використанням газу в побуті, в ході якого будуть встановлені особи, дії або бездіяльність яких призвели до нещасного випадку.

За повідомленням Державної служби України з надзвичайних ситуацій трагедія сталася 3 січня 2017 року о 20 годині 41 хвилину. Унаслідок вибуху було зруйновано перекриття між 6 і 7 та 7 і 8 поверхами в межах однієї кімнати (близько 20 кв.м.), зруйновано міжкімнатні перегородки та стіни в двох квартирах, пошкоджено вікна з 5 по 8 поверхи. Загалом пошкоджень різного характеру зазнали п’ять квартир.

У результаті трагедії загинула жінка, 1952 р.н, двоє осіб (1951 р.н. та 1958 р.н.) врятовано з-під завалів. За медичною допомогою звернулось десять осіб, з яких вісім після надання першої медичної допомоги від госпіталізації відмовились. До лікувальних закладів госпіталізовано дві особи.

Проведено евакуацію мешканців будинку з їхнім подальшим розселенням. Усього в будинку проживає 432 мешканця, з яких потребували розселення 101 особа.

До проведення робіт залучено 212 чоловік та 33 одиниці техніки, в тому числі від ДСНС 138 чоловік особового складу та 17 одиниць техніки. Розгорнуто пересувний пункт обігріву.

Управління Держпраці у Сумській області звертає увагу на необхідність додержання правил безпеки під час використання газу споживачами в побуті, особливо в зимовий період. Варто пам'ятати, що особиста обережність є запорукою збереження життя та здоров'я.