logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

У Шосткинському районі під час виконання лісосічних робіт загинув тракторист

Під час трелювання деревини на території Собицького лісництва ДП «Шосткинський лісгосп» деревом, що впало на трактор, було смертельно травмовано тракториста. Управлінням Держпраці у Сумській області створено спеціальну комісію з розслідування деталей трагедії, а також виявлення осіб, дії або бездіяльність яких призвели до загибелі працівника.   

Згідно повідомлення про нещасний випадок, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, наразі відомо, що 22 лютого 2016 року близько 14 години 30 хвилин у ДП «Шосткинський лісгосп» Державного агентства лісових ресурсів України стався нещасний випадок. Під час трелювання та вивезення лісу з території Собицького лісництва від сильного пориву вітру на трактор впало дерево. У результаті 31-річний тракторист отримав смертельну травму, врятувати працівника, нажаль, не вдалося. У загиблого чоловіка залишилися дружина і 4-річний син.

Це перша трагедія у нинішньому році, що пов’язана із виробництвом. Торік за аналогічний  період стався також один нещасний випадок із смертельним наслідком.

Довідка. Трелювання лісу (trail (англ.) – тягнути, волочити) – лісозаготівельна операція по збору і транспортуванню дерев, очищених від суччя стволів (хлистів), колод від місця їх заготівки до вантажних пунктів.