logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Знову причиною трагедії став алкоголь

Комісія управління Держпраці у Сумській області зі спеціального розслідування нещасного випадку, що стався 12 жовтня 2015 року з начальником цеху ПАТ «Конотопський арматурний завод», ознайомившись з обставинами, медичними довідками  та поясненнями свідків і потерпілого, не виявила жодних технічних чи організаційних причин трагедії.

Причиною смерті 51-річного чоловіка стало алкогольне отруєння. Згідно висновку судово-медичної експертизи в крові загиблого виявлено етиловий спирт у концентрації 5,12 ‰. Слід зазначити, що смертельною дозою алкоголю вважається 5 ‰, що у перерахунку на горілку дорівнює близько 1 л.

Трагізм ситуації ускладнюється тим, що подія трапилася у розпал робочого часу, на робочому місці, та ще й з начальником одного з цехів підприємства. До того ж, знайшовши його майже у непритомному стані із характерними ознаками алкогольного отруєння, «гуманні» колеги не квапилися із викликом швидкої, не повідомили керівництво, а навпаки – відвели у підсобне приміщення аби начальник цеху «виспався» і прийшов до тями.