logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

До уваги роботодавців

 

Управління Держпраці у Сумській області:

  • тел./факс: (0542) 22-55-02 - приймальня
  • моб.: +38 (066) 514 21 49 - завідувач сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і  виробничого травматизму Влізько Олена Вікторівна  

Під Конотопом у ДТП загинув працівник сільськогосподарського підприємства

На трасі Конотоп-Суми у дорожньо-транспортну пригоду потрапив службовий автомобіль одного із сільськогосподарських підприємств. Інженер-механік, який перебував за кермом від отриманих травм помер у лікарні. Обставини та причини настання ДТП з’ясує комісія Управління Держпраці у Сумській області у ході проведення спеціального розслідування.

Детальніше...

У Кролевецькому районі на полі трактор переїхав працівника с/г підприємства

Охоронник одного із сільськогосподарських підприємств, що спеціалізується на вирощуванні зернових культур, на полі у Кролевецькому районі потрапив під колеса трактора. Обставини та причини нещасного випадку будуть встановлені комісією Управління Держпраці у Сумській області в ході проведення спеціального розслідування.  

Детальніше...

У Сумах на будівництві багатоповерхівки стався нещасний випадок

Згідно з повідомленням про нещасний випадок, яке надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, трагедія сталася на об’єкті будівництва ТОВ «БВК компанія «Федорченко» 6 червня 2018 року об 11 годині 45 хвилин. Під час переміщення пустих піддонів баштовий кран зачепив муляра, який працював на риштуваннях на 9-му поверсі.

Детальніше...

У Шосткиньскому районі працівнику відірвало стопу транспортером

Трагедія сталася в одному з приватних підприємств Шосткиньского району 14 березня 2018 року близько 14 години. Згідно повідомлення про нещасний випадок, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області під час прибирання корівника нога працівника по догляду за тваринами потрапила в транспортер.

Детальніше...