logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Держгірпромнагляд перевіряє охорону праці у Шосткинському районі

На Сумщині розпочато всебічну комісійну перевірку підприємств і організацій агропромислового комплексу, соціально-культурної сфери та транспорту Шосткинського району та м. Шостка щодо виконання ними вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці. Протягом двох тижнів державні інспектори перевірять півтора десятка найбільших підприємств вищезазначених галузей регіону.

Під час виїзної наради, яка відбулась 19 березня у приміщенні місцевої райдержадміністрації за участі керівників теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області та Шосткинської РДА, зазначалося, що особлива увага до безпеки праці в агропромисловому комплексі є невипадковою. По-перше, розпочинаються весняно-польові роботи, а по-друге, минулорічні показники виробничого травматизму в АПК та соціально-культурній сфері бажають бути кращими.

Нагадаємо, що торік саме Сумщина виступила ініціатором всебічних перевірок підприємств однієї спеціалізації конкретно взятого району. За результатами цих перевірок були проведені спільні виїзні колегії теруправління та районних державних адміністрацій, громадської ради при облдержадміністрації, обласної ради профспілок, де були «за гарячими слідами» опрацьовані та впроваджені заходи щодо усунення виявлених порушень та поліпшення стану охорони праці на підприємствах АПК та СКС. Минулого року були охоплені Недригайлівський, Роменський, Охтирський та Сумський райони.

«Я хочу, щоб Ви сприймали державного інспектора з охорони праці не як ворога, який приїхав забороняти і штрафувати, а як помічника, який хоче Вам допомогти, – зазначив, звертаючись до керівників місцевих підприємств, начальник теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області Ігор ПАНТЕЛЄЄВ. – Дуже хотілося, щоб за результатами цієї перевірки Шосткинський район став взірцем з охорони праці для інших регіонів області й вкотре підтвердив би відповідальне звання «північної столиці» Сумщини».  

Планова комісійна (всебічна) перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та охорони суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, соціально-культурної сфери, транспорту м. Шостка та Шосткинського району триватиме з 19 березня по 4 квітня під керівництвом заступника начальника територіального управління Держгірпромнагляду України у Сумській області Віталія Колодія.