logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

В Управлінні Держпраці на апаратній нараді розроблені нові підходи до організації робочого процесу

Працівники Держпраці завжди у своїх діях керуються чинними нормативно-правовими актами та постійно вдосконалюють свої професійні навички.

Саме тому перший заступник начальника Управління Держпраці у Сумській області Євген БОНДАР та заступник начальника Наталія АНТОНЕНКО організували робочу зустріч з посадовими особами управління з метою врегулювання та вироблення методики вирішення проблемних питань під час організації процесу реалізації державної політики у сфері державного контролю та нагляду. 

 

Основними питаннями, які розглядалися на зустрічі були такі:

- організаційні питання в роботі інспекторів праці;

- нюанси складання акту за результатами планових заходів контролю;

- алгоритм дій інспектора праці при встановленні порушення нормативно-правових актів;

- забезпечення прозорості здійснення заходів державного контролю шляхом неухильного дотримання строків розміщення інформації в ІАС ДНК.

В ході наради проаналізовані ситуаційні завдання та були знайдені найефективніші методи удосконалення роботи державних службовців. 

Керівництвом було наголошено на обов’язковому документальному підтвердженню здійснення порушення суб’єктом господарювання. 

Завідувач сектору юридичного забезпечення Марина САХНО нагадала інспекторам праці про порядок складання адміністративних протоколів за частиною 1-3 статті 41 КУпАП. 

Крім того, головний спеціаліст з питань запобігання корупції Микола МАКСИМЕНКО нагадав державним службовцям, що наразі триває кампанія декларування. Останнім терміном подачі декларації є 31 березня 2021 року.