logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАГАДУЄ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПОДАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ПОЧАТОК БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ

До уваги суб'єктів господарювання будівельної галузі! Нагадуємо про необхідність неухильного виконання Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках, затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України від 23.06.2017  № 1050. Відповідно до п. 3 розділу ІІ замовник або керівник будівництва зобов’язаний не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку виконання будівельних робіт направити у територіальний орган Державної служби України з питань праці попередню інформацію про виконання будівельних робіт (форма) в одному із таких випадків:

якщо передбачена тривалість будівельних робіт перевищує 30 робочих днів і на будівельних роботах одночасно буде зайнято понад 20 працівників та фізичних осіб;

якщо планований обсяг виконання будівельних робіт перевищує 500 людино-днів.

У разі неподання попередньої інформації про виконання будівельних робіт до Управління Держпраці, відповідні суб'єкти господарювання будуть включені до плану заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2022 рік. 

Управління Держпраці у Сумській області акцентує увагу роботодавців на відповідальності за порушення правил промислової безпеки та охорони праці, а також нагадує, що здоров'я та безпека працівників - першочергове завдання роботодавця.