logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

ПРОФІЛАКТИКА ВИРОБНИЧОГО ТРАВМАТИЗМУ У БУДІВЕЛЬНІЙ ГАЛУЗІ: ВЕБІНАР З СУБ'ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ

З метою попередження та уникнення випадків виробничого травматизму та настання нещасних випадків фахівцями Управління Держпраці у Сумській області проведено вебінар на тему: «Профілактика виробничого травматизму у будівельній галузі за результатами розслідування нещасних випадків». До участі у заході було залучено представників 14 суб'єктів господарювання будівельної галузі 

Під час вебінару начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв`язку Управління Олександр КОРОБКОВ акцентував увагу присутніх на причинах нещасних випадків із смертельним наслідком, що стались на Сумщині протягом останніх років. Так, у 80% випадків основною причиною негативних наслідків є невиконання посадових інструкцій, невиконання правил та інструкцій з охорони праці, працівники не використовували засоби колективного та індивідуального захисту. Друге місце за організаційними причинами посідають психофізіологічні – особиста необережність, алкогольне сп’яніння тощо. 

 

Присутнім було наголошено на вимогах виконання робіт на висоті відповідно до чинних Правил, проаналізовано типові порушення, що виявляють під час перевірок, доведено порядок та періодичність здійснення випробувань засобів захисту. 

В Управлінні Держпраці у Сумській області продовжує перебувати на контролі питання легалізації зайнятості в будівництві. Вкотре звертаємося до роботодавців: укладайте трудові договори із найманими працівниками, не позбавляйте їх законних соціальних гарантій, зокрема, безпечних умов праці, відпусток, лікарняних, страхових виплат у разі непрацездатності.

Переглянути матеріали вебінару можна за посиланням.