logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

НАЛЕЖНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН: ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Посадовими особами Управління Держпраці у Сумській області проведено відеоконференцію з протидії допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. 

Світлана БЕЗВЕРХА, завідувач сектору державного контролю та нагляду у сфері трудових відносин відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління, обговорила з представниками суб'єктів господарювання питання додержання законодавства про працю в частині належного оформлення трудових відносин.

Посадовець зазначила, що погоджуючись працювати неофіційно, працівник втрачає державні гарантії в оплаті праці вчасно і у розмірі, не меншому за встановлений рівень мінімальної заробітної плати, право на оплачувану відпустку, на отримання компенсацій за період тимчасової втрати працездатності, на пенсійне забезпечення тощо.

Таким чином особа, що працює без укладення трудового договору, виявляється повністю беззахисною перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, а її докази у разі порушення трудових прав майже неможливо виявити. Також не слід забувати і про роботу на умовах цивільно-правової угоди. Адже це робота виконавця на свій власний розсуд і ризик. Такі особи не є найманими працівниками і не підпадають під вимоги законодавства з питань праці. 

Учасники відеоконференції обговорили порядок оформлення трудових відносин; офіційно працевлаштованим працівник є коли з ним укладений трудовий договір, затверджений наказом по підприємству, а про його прийняття на роботу повідомлено органи Державної податкової служби. 

Управління Держпраці у Сумській області наголошує на неприпустимості та наступній відповідальності роботодавців за допуск працівників до роботи без належного оформлення трудових відносин. Попереджаємо суб’єкти господарювання, в яких спостерігатиметься високий ризик використання незадекларованої праці, про проведення інспекційних заходів, а при виявленні неоформлених працівників – застосування штрафних санкцій.