logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

ІНФОРМУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЩОДО БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ КИСНЕВОГО ОБЛАДНАННЯ

Фахівцями Управління Держпраці у Сумській області проводиться превентивна робота у закладах охорони здоров’я щодо запобігання виникненню нещасних випадків при експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем.

Головними державними інспекторами Управління станом на 19.11.2020 у 9 лікувальних закладах області проведено превентивні заходхи щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах тимчасового розміщення пацієнтів, мобільних госпіталях, у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком та з підозрою на інфікування COVID-19. Працівникам медичних установ були надані технічні консультації. Також для ознайомлення вони отримали інформаційно-методичні матеріали та пам’ятки, розроблені фахівцями Держпраці (завантажити).

Протягом листопада-грудня на Сумщині роз’яснювальну роботу щодо безпечної експлуатації кисневих балонів заплановано провести ще у 16 медзакладах.

 

Посадовці Управління звертають увагу на дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, правил безпеки систем газопостачання та безпеки при виробництві та споживанні продуктів розділення повітря, зокрема під час експлуатації кисневих балонів та медичних автоклавів.

Відповідальним особам додатково наголошено на безпечному зберіганні та використанні кисневих балонів, установок і трубопроводів та необхідності якісного проведення інструктажу для працівників, що їх обслуговують. Неправильне поводження з кисневими балонами або незадовільний їх технічний стан можуть бути причинами серйозних аварій.