logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

ПРО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА – СЛУХАЧАМ «УКРАЇНСЬКЕ РАДІО.СУМИ»

У рамках виконання завдань, що покладені на Держпраці, в частині реалізації державної політики з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб, фахівцями Управління здійснюються не тільки превентивні заходи або заходи державного нагляду (контролю). Значна увага приділяється й інформаційно-просвітницькій роботі.

В програмі «По суті» головний державний інспектор Оксана ЧЕРНИШОВА надала вичерпну інформацію про порядок дій працівників у разі затримки або невиплати заробітної плати. 

Сьогодні, 18 листопада, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Вікторія ЧОРТЕНКО в ефірі «УКРАЇНСЬКЕ РАДІО.СУМИ» говоритиме про вимоги законодавства про працю.

Так, увагу  зосереджено на перевагах офіційного працевлаштування для працівників, а саме: це регулярна заробітна плата, страхування на випадок безробіття, страхування від нещасного випадку на виробництві, страхування на випадок тимчасової непрацездатності, безпечні та здорові умови праці та інші соціальні гарантії. Для їх роботодавців офіційне працевлаштування - це позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків, зменшення фінансових ризиків та наслідків використання незадекларованої праці.

Виступи фахівців можна послухати за посиланням: sm.suspilne.media/live.