logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

ПРАЦІВНИКАМ КП СМР «ПАРКІНГ» ПРО ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

У ході семінару на базі КП «Паркінг» Сумської міської ради фахівцями Управління Держпраці у Сумській області роз’яснено ризики нелегальної праці. Інспектори Управління довели до керівництва та працівників інформацію про переваги задекларованої праці. 

В цілому інформаційно-роз’яснювальна робота позитивно впливає на розуміння сутності умов трудової діяльності та переваг від діяльності в рамках законодавства про працю, забезпечує збільшення кількості соціально захищених працівників. Заходи контролю стимулюють суб’єктів господарювання до дотримання вимог чинного законодавства.

Звертаємо увагу роботодавців, що незадекларована праця, незважаючи на можливу короткострокову вигоду, негативно впливає як на діяльність самого підприємства, на соціальну захищеність працівника та на заможність держави взагалі. Варто пам'ятати, що виплата заробітної плати без сплати встановлених податків, зокрема менше мінімального встановленого законодавством рівня є грубим порушенням Законів України та передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність