logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

На Сумщині визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2021

Для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у 2021 році до Управління Держпраці надійшло понад 330 робіт юних аматорів із понад 130 навчальних та виховних закладів з усіх куточків нашої Сумської області. Активність дітлахів свідчить про їх інтерес до питань охорони праці, а також усвідомлення необхідності та важливості вивчення і додержання правил безпеки у всіх сферах життя.

Детальніше...

Держпраці провели семінар для будівельників Сумщини

У рамках масштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії з питань належного оформлення трудових відносин в Україні на виконання плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці посадові особи Держпраці провели семінар за участю роботодавців будівельної галузі Сумщини.

Детальніше...

У Мінекономіки відбулась зустріч з Міжнародною організацією праці

Нещодавно в Мінекономіки відбулась зустріч заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігоря Дядюра зі старшим технічним радником Проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» Джемалом Ходжічем та менеджером Проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» Антоніу Сантушем. Також у заході взяли участь представники Мінекономіки та національний координатор Міжнародної організації праці (МОП).

Детальніше...

Питання легалізації праці та погашення заборгованості з виплати заробітної плати перебуває на контролі Управління Держпраці у Сумській області

Перший заступник начальника управління Наталія АНТОНЕНКО прийняла участь у спільному засіданні обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Детальніше...

У радіоефірі – про легалізацію трудових відносин

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Вікторія ЧОРТЕНКО та інспектор праці Управління Держпраці у Сумській області Дмитро КУЧЕРЕНКО були гостями програми «По суті» на радіоканалі «Українське радіо – Суми». Темою для обговорення стали актуальні питання неофіційного працевлаштування: ризики для роботодавців та працівників.

Детальніше...