logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Контакти

  •  Поштова адреса: 40000, м. Суми, вул. Горького, 28-Б,

       тел./факс: (0542) 22-55-02

       e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       facebook.com/sumy.dsp

 

Адреси відділень Управління:

-   м. Суми, вул. Пушкіна, 55, телефон для довідок (0542) 61-08-08

        -  м. Суми,  вул. Г. Кондратьєва, 140, телефон для довідок (0542) 61-73-51 

            -  м. Шостка, вул. Онуфрієнко, 12, тел.: (05449) 7-97-59

-   м. Охтирка, пер. М. Хвильового, 1

-   м. Ромни, б-р Шевченка, 23, тел: (05448) 5-25-90

-  м. Конотоп, пр. Миру, 40, кім. 8, 9, тел: (05447) 2-30-84

  • Години роботи в Держпраці передбачені внутрішнім трудовим розпорядком:

      понеділок – четвер: 8.00 – 16.45            п’ятниця: 8.00 – 15.30            обідня перерва: 12.00 – 12.30

 Список працівників Управління Держпраці у Сумській області

 

   ▪

Семеног Юрій Дмитрович

Начальник управління

приймальня:

(0542) 22-55-02

Бондар Євген Іванович

Перший заступник начальника управління

 61-73-51

   ▪

Антоненко Наталія Геннадіївна

Заступник начальника управління

22-55-02

 

Відділ з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів

   ▪

Чортенко Вікторія Анатоліївна

Начальник відділу

61-08-08

   ▪

Врубель Алла Григорівна

Заступник начальника відділу

61-08-08

   ▪

Ілляшенко Артем Миколайович

Головний державний інспектор

61-08-08

   ▪

Лисенко Вікторія Миколаївна

Головний державний інспектор

61-08-08

   ▪

Лютова Юлія Володимирівна

Головний державний інспектор

61-08-08

   ▪

Міщенко Кирил Юрійович

Головний державний інспектор

61-08-08

   ▪

Чернишова Оксана Володимирівна

Головний державний інспектор

61-08-08

   ▪

Підопригора Ольга Петрівна

Головний державний інспектор

61-08-08

   ▪

Гришина Юлія Олександрівна

Головний державний інспектор

61-08-08

   ▪

Півень Андрій Леонідович

Головний державний інспектор

61-08-08

   ▪

Маслак  Віталій Борисович

Головний державний інспектор

61-08-08

   ▪

Корсунов Олександр Михайлович

Головний державний інспектор

61-08-08

   ▪

Беркут  Марина Михайлівна

Головний державний інспектор

61-08-08

   ▪

Школа Юлія Миколаївна

Старший інспектор

61-08-08

   ▪

Лук'яненко Аліна Олександрівна

Старший інспектор

22-55-02

   ▪

Романчук Оксана Сергіївна

(м. Конотоп)

Головний державний інспектор

(05447) 2-30-84

   ▪

Захарченко Лариса Миколаївна

(м. Шостка)

Головний державний інспектор

(05449) 7-97-59

   ▪

Шестерикова Марина Іванівна

(м. Шостка)

Головний державний інспектор

(05449) 7-97-59

   ▪

Яременко Тетяна Борисівна

(м. Ромни)

Головний державний інспектор

(05448) 5-25-90

   ▪

Слобожанська Наталія Олександрівна

(м. Охтирка)

Головний державний інспектор

   ▪

Шевчук Людмила Олександрівна

(м. Охтирка)

Головний державний інспектор

 

Відділ з питань гігієни праці

   ▪

Макашов Ігор Анатолійович

Начальник відділу

   ▪

Самотой Ольга Олексіївна

Лікар з гігієни праці

   ▪

Поляченко Олена Анатоліївна

(м. Конотоп)

Головний державний інспектор

(05447) 2-30-84

   ▪

Краснопоясовський Костянтин Анатолійович

(м. Конотоп)

Лікар з гігієни праці

(05447) 2-30-84

   ▪

Кучеренко Людмила Володимирівна

(м. Охтирка)

Головний державний інспектор

 

Відділ з питань експертизи умов праці

   ▪

Закорко Світлана Миколаївна

Начальник відділу

22-55-02

   ▪

Синиця Світлана Миколаївна

Старший інспектор

22-55-02

 

Відділ експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг

    ▪

Сидоренко Олександр Михайлович

Начальник відділу

22-35-88

   ▪

Початко Наталія Андріївна

Головний державний інспектор

22-35-88

   ▪

Шаповалова Юлія Андріївна

Головний державний інспектор

22-35-88

   ▪

Вольченко Марина В’ячеславівна

Головний державний інспектор

22-35-88

   ▪

Кунда Андрій Іванович

Головний державний інспектор

22-35-88

   ▪

Токарева Яна Володимирівна

Головний державний інспектор

22-35-88

 

Відділ нагляду в машинобудуванні та енергетиці

   ▪

Мельник Володимир Іванович

Головний державний інспектор

61-73-51

   ▪

Єрема Олександр Дмитрович

(м. Шостка)

Головний державний інспектор

(05449) 7-97-59

   ▪

Міняйло Володимир Михайлович

(м. Охтирка)

Головний державний інспектор

 

Відділ нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку

   ▪

Бойко Владислав Сергійович

Начальник відділу

61-73-51

   ▪

Гончаренко Олег Олексійович

Заступник начальника відділу

61-73-51

   ▪

Мордвінова

Тетяна Павлівна

Головний державний інспектор

61-73-51

   ▪

Хоменко Юрій Вікторович

(м. Конотоп)

Головний державний інспектор

(05447) 2-30-84

   ▪

Бондар Микола Михайлович

(м. Охтирка)

Головний державний інспектор

   ▪

Самусь Олег Володимирович

(м. Шостка)

Головний державний інспектор

(05449) 7-97-59

 

Відділ нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки

   ▪

Яресько Олексій Петрович

Начальник відділу

61-73-51

   ▪

Ворожко Віталій Володимирович

Заступник начальника відділу

61-73-51

   ▪

Бондаренко Володимир Вікторович

Головний державний інспектор

61-73-51

   ▪

Хілінська Анна Сергіївна

Головний державний інспектор

61-73-51

   ▪

Оружило Ольга Валентинівна

(м. Шостка)

Головний державний інспектор

(05449) 7-97-59

   ▪

Слєпинін Олександр Миколайович

(м. Ромни)

Головний державний інспектор

(05448) 5-25-90

 

Відділ нагляду в АПК та СКС

   ▪

Герасименко Валентина Єгорівна

Начальник відділу

61-74-11

   ▪

Загребельний Анатолій Миколайович

Головний державний інспектор

61-74-11

   ▪

Тимошенко Сергій Вікторович

Головний державний інспектор

61-74-11

   ▪

Довженко Олександр Григорович

(м. Ромни)

Головний державний інспектор

(05448) 5-25-90

   ▪

Горло Микола Іванович

(м. Шостка)

Головний державний інспектор

(05449) 7-97-59

 

Сектор юридичного забезпечення

   ▪

Сахно Марина Володимирівна

Завідувач сектору

22-15-84

   ▪

Король Марія Ігорівна

Головний спеціаліст

22-15-84

 

Відділ бухгалтерського обліку, фінансово-господарського та інформаційного забезпечення

   ▪

Басанець Людмила Миколаївна

Головний бухгалтер –

начальник відділу

22-37-02

   ▪

Щербина Людмила Іванівна

Головний спеціаліст

22-37-02

   ▪

Загребельна Марія Сергіївна

Головний спеціаліст

22-37-02

 

Сектор розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму

   ▪

Горбенко  Марина Леонідівна

Завідувач сектору

22-15-84

   ▪

Влізько Олена Вікторівна

Головний державний інспектор

22-15-47

 

Сектор гірничого нагляду

   ▪

Панченко  Станіслав Ігорович

Завідувач сектору

   ▪

Безсмертний Олег Петрович

Головний державний інспектор

 

Сектор персоналу

   ▪

Пугач  Андрій Олександрович

Завідувач сектору

22-15-84

   ▪

Кришталь Марина Ігорівна

Головний спеціаліст

22-15-84

 

Сектор документального забезпечення та контролю

   ▪

Д'яченко  Світлана Дмитрівна

Завідувач сектору

22-15-47

   ▪

Хоменко Анна Василівна

Головний спеціаліст

22-15-47

 

Сектор звернення громадян та доступу до публічної інформації

   ▪

Бондаренко Оксана Сергіївна

Завідувач сектору

22-15-47

   ▪

Титаренко Світлана Василівна

Головний спеціаліст

22-15-47

 

Головні спеціалісти

   ▪

Грек Світлана Олександрівна

Головний спеціаліст організаційно-аналітичного забезпечення

22-15-84

   ▪

Жаловага Вікторія Олегівна

Головний спеціаліст взаємодії зі ЗМІ‚
з міжнародних зв’язків, з питань
Євроінтеграції та зв’язків з громадськістю

22-55-02

   ▪

Максименко Микола Вячеславович

Головний спеціаліст з питань протидії корупції

22-15-84