logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"

Запрошуємо дітлахів та молодь Сумщини до участі у конкурсі 2019-2020рр 

Кожен бажаючий у віці від 6 до 18 років має можливість відтворити на папері своє бачення безпечної праці та подати свій малюнок до Управління Держпраці у Сумській області для участі у конкурсі «Охорона праці очима дітей», метою якого є привернення уваги громадян до проблематики збереження життя і здоров’я працівників під час виконання ними трудових обов’язків. На переможців конкурсу чекають відзнаки, цінні подарунки, а також маса позитивних емоцій.    

Нагадаємо, що конкурс присвячений відзначенню Дня охорони праці в України, традиційно організовується ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці. 

Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у трьох вікових групах: 6-10 років, 11-14 років та 15-17 років. Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо. Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу. 

Конкурс «Охорона праці очима дітей» проводиться у два етапи. А саме: 

I.Відбірковий регіональний тур: жовтень 2019 року – лютий 2020 року;

II.Фінал конкурсу: березень – квітень 2020 року в місті Києві.

До Фіналу конкурсу Управлінням Держпраці у Сумській області будуть надіслані роботи переможців Відбіркового регіонального етапу, які посядуть 1-3 місця у кожній із вікових категорій учасників.   

Конкурсні роботи для участі у Відбірковому регіональному турі конкурсу приймаються до 15 лютого 2020 року в Управлінні Держпраці у Сумській області за адресою м.Суми, вул. Горького, 28б, тел.(0542)221584.

ДовідковоВимоги до малюнків

  1. На конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.
  2. Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2.
  3. Роботи не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо.
  4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або як додаток до неї) потрібно зазначити розбірливо українською мовою:
  • назву роботи;
  • прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;
  • місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;
  • сферу діяльності батьків;
  • назву навчального закладу;
  • прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Положення про Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей".