logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Результати конкурсного відбору

 

на посаду головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об'єктах підвищеної небезпеки

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Купрієнко Олександр Миколайович

7,6

Переможець

13.12.2017

на посаду головного державного інспектора відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Ткаченко Юрій Миколайович

8,6

Переможець

09.11.2017

на посаду на посаду головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Колесник Ірина Вікторівна

10,5

Переможець

19.09.2017

на посаду на посаду провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, фінансово-господарського та інформаційного забезпечення

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Окопний Руслан Петрович

6,8

Переможець

14.09.2017

на посаду на посаду головного державного інспектора сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Волков Володимир Володимирович

9,7

Переможець

14.09.2017

на посаду на посаду головного спеціаліста організаційно-аналітичного забезпечення

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Костенко Вікторія Василівна

 

9,3

Переможець

Резніченко Аліна Валеріївна

8,9

Другий за підсумковим рейтингом кандидат

14.09.2017

на посаду на посаду головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Пономаренко Дмитро Володимирович

10,5

Переможець

Сорока Віктор Павлович

9,3

Другий за підсумковим рейтингом кандидат

14.09.2017

 

на посаду на посаду головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Козленко Євгеній Анатолійович

8,4

Переможець

Мусієнко Катерина Юріївна

8,1

Другий за підсумковим рейтингом кандидат

18.07.2017

 

на посаду на посаду головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Бобров Віктор Васильович

9,2

Переможець

Бондаренко Анастасія Олександрівна

7,9

Другий за підсумковим рейтингом кандидат

14.07.2017

 

на посаду головного державного інспектора

відділу нагляду в АПК та СКС

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Рябущенко Тамара Миколаївна

9,8

Переможець

Стеблянко Аліна Володимирівна

8,8

Другий за підсумковим рейтингом кандидат

04.07.2017

 

на посаду заступника начальника відділу бухгалтерського обліку, фінансово-господарського та інформаційного забезпечення - заступника головного бухгалтера

Управління Держпраці у Сумській області

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Щербина Людмила Іванівна

22,4

Переможець

Злийко Анна Іванівна

15,6

Другий за підсумковим рейтингом кандидат

09.06.2017

 

на посаду спеціаліста відділу з питань експертизи умов праці

Управління Держпраці у Сумській області

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Бондаренко Владислава Сергіївна

7,4

Переможець

Зіменко Руслана Вікторівна

4,1

Другий за підсумковим рейтингом кандидат

09.03.2017 

 

на посаду головного державного інспектора відділу з питань експертизи умов праці

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Синиця Світлана Миколаївна

9,6

Переможець

Грищенко Анна Анатоліївна

7,7

Другий за підсумковим рейтингом кандидат

09.03.2017 

 

на посаду провідного спеціаліста відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Лук'яненко Аліна Олександрівна

9,6

Переможець

Єщенко Євгенія Василівна

6,8

Другий за підсумковим рейтингом кандидат

09.03.2017 

 

на посаду головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Петров Олексій Олегович

6,5

Переможець

Коваленко Микола Дмитрович

6,0

Другий за підсумковим рейтингом кандидат

09.03.2017

 

на посаду головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв'язку

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Волков Костянтин Іванович

7,7

Переможець

28.02.2017

 

на посаду головного державного інспектора відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці

Управління Держпраці у Сумській області 

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Поцелуєв Андрій Федорович

4,3

Переможець

28.02.2017

 

на посаду головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів

Управління Держпраці у Сумській області

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Ілляшенко Артем Миколайович

7,4

Переможець

Ващенко Олександр Іванович

5,2

Другий за результатами конкурсу кандидат

Лапенко Алла Михайлівна

4,2

-

Бондаренко Анастасія Олександрівна

3,8

-

Руденко Жанна Ігорівна

3,8

-

Циганюк Віталій Анатолійович

3,6

-

 09.08.2016р.

 

на посаду головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів

(на період перебування основного працівника у соціальній відпустці) 

Управління Держпраці у Сумській області

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Щербина Ксенія Олегівна

6,2

Переможець

Петрущенко Аліна Вікторівна

6,0

Другий за результатами конкурсу кандидат

Котов Віктор Дмитрович

2,8

-

 09.08.2016р.

 

на посаду завідувача сектору юридичного забезпечення

Управління Держпраці у Сумській області

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Сахно Марина Володимирівна

13,2

Переможець

Король Марія Ігорівна

13

Другий за результатами конкурсу кандидат

Мачула Антоніна Анатоліївна

11

-

Качанов Андрій Сергійович

11

-

25.07.2016р.

 

на посаду головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку  та фінансового забезпечення

Управління Держпраці у Сумській області

 

Прізвище, ім'я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Примітка

Загребельна Марія Сергіївна

4,6

Переможець

Корж Оксана Миколаївна

3

Другий за результатами конкурсу кандидат

25.07.2016р.