logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

responsive jquery slider joomla
responsive jquery slider joomla
responsive jquery slider joomla
responsive jquery slider joomla

Рівень смертельного травматизму на Сумщині зменшується

За шість місяців 2013 року кількість нещасних випадків зі смертельним наслідком, що сталися на підприємствах Сумщини, скоротилася майже на половину. Також кількісне скорочення торкнулося випадків загального виробничого травматизму – у першому півріччі травмувалося на три особи менше, ніж торік.

 Аналіз стану промислової безпеки на Сумщині свідчить, що тенденція до зменшення рівня травматизму на робочому місці продовжує зберігатися. Рівень смертельного травматизму за шість місяців нинішнього року зменшився і склав 4 випадки, тоді як у 2012 році за аналогічний період сталося 7 трагедій (– 43%). Це найкращий показник за останній час. Нагадаємо підприємства, у яких сталися трагедії, пов’язані із загибеллю працівників – ТОВ «Вітчизна» (Конотопський р-н), Казенне підприємство «ШКЗ «Імпульс» (Шостка), ПрАТ «Райз-Максимко» (Сумський р-н), ПАТ «Конотопський арматурний завод».

Кількість випадків загального травматизму на підприємствах області також зменшилась за І півріччя 2013 року у порівнянні з минулим роком на 3 потерпілих – із 77 до 74 випадків.

Протягом І півріччя поточного року при здійсненні наглядової роботи було проведено 1473 перевірки виробничих об’єктів. Виявлено 9346 порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Тимчасово зупинено роботу 893 виробничих дільниць, об’єктів, обладнання, що становили загрозу життю або здоров’ю працюючих. За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 860 працівників (з них 293 – перші керівники). До органів прокуратури направлено шість подань про притягнення посадових осіб підприємств до відповідальності за порушення Законів про охорону праці, без урахування матеріалів спеціальних розслідувань нещасних випадків.