logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Зворотній зв'язок

Якими є основні вимоги НПАОП при експлуатації твердопаливних котлів? Які вимоги до приміщень котелень? Вимоги щодо тримання, обслуговування і нагляду за котлами.

Які заходи проводяться щодо безпечного виконання робіт в колодязях, траншеях, ємностях та в каналізаційно-насосних станціях?

Які документи додаються до заяви при реєстрації котлів? Які документи додаються до заяви при реєстрації вантажопідіймальних машин? Які документи додаються до заяви при реєстрації трубопроводу? Які документи додаються до заяви при реєстрації (перереєстрації) ліфтів?

У якому розмірі несуть фінансову відповідальність підприємці, що використовують найману працю, за порушення законодавства про працю?

На які пільги та компенсації мають право працівники, зайняті на роботах із шкідливими і важкими умовами праці?

Гарантії трудових прав вагітних жінок і жінок, які мають дітей

Норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів. Пільги для працівників з інвалідністю. Звільнення та перекваліфікація працівника з інвалідністю

Особливості прийняття на роботу неповнолітніх. Робочий час, час відпочинку та оплата праці. Обмеження звільнення працівників молодше вісімнадцяти років.

Які роботи заборонені для виконання неповнолітніми?

У якому розмірі накладаються штрафи за допущення працівника до роботи без підписання із ним трудового договору?

Який порядок та терміни проведення технічних оглядів? Ким проводиться техогляд обладнання? Що робити у разі отримання негативного висновку?

Коли, де й ким проводиться експертне обстеження? Що робити у разі отримання негативного висновку експертного обстеження?

У яких випадках умова про випробування буде вважатися законною?  Відносно яких категорій осіб при прийнятті на роботу випробування не застосовується? Який термін випробування при прийнятті на роботу? 

Чи має право роботодавець офіційно працевлаштувати неповнолітню особу? Якщо так, який нормативно-правовий акт це регулює? Яким є порядок працевлаштування неповнолітніх?

Як вирахувати розмір виплати по безробіттю працівнику? Скільки виплачується безробітному, якщо він був звільнений за домовленістю сторін? Як вирахувати розмір виплати по безробіттю працівнику, який отримував її з 12.04.2014 по 05.02.2015р, якщо середньоденний розрахунок 269,60 грн. Як робиться розрахунок і скільки виплачується безробітному, якщо він був звільнений за домовленістю сторін?

Як здійснюється обчислення середньої заробітної плати для нарахування виплат за час відпусток? Які виплати враховуються при обчисленні середньої заробітної плати для оплати часу відпусток?

Які існують пільги та гарантії для одиноких матерів? Умови призначення допомоги на дітей одиноким матерям. Гарантії при прийнятті на роботу та звільненні одиноких матерів.

Як правильно оформити звернення? Які звернення не підлягають розгляду та вирішенню? В якій термін розглядається звернення? Як оскаржити бездіяльність органів державної влади та їх посадових осіб? Чи необхідно платити за інформацію? Хто має право на звернення?