logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Сумщина: Підведено результати конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - визначено переможців

 Переможцями Відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у вікових категоріях 6-10 років, 11-14 років та 15-17 років відповідно стали: 

  • Супрун Марія, м.Суми, назва роботи «Безпека праці – безпека життя»,
  • Дудка Валерія, с.Дзеркалька, Роменський р-н, назва роботи «Безпечна праця батьків – моє щасливе майбутнє», 
  • Курило Ольга, смт. Велика Писарівка, Великописарівського р-ну«Охорона праці – очима дітей! 2020»

 

   

Близько 250 дитячих малюнків із усієї Сумщини цього року надійшло до Управління Держпраці у Сумській області для участі в першому регіональному турі конкурсу. За рішенням неупередженого журі

II місця зайняли:

  • Горбачова Аліна, м.Глухів, робота «Увага! Жнива!»,
  • Коренська Ангеліна, м.Тростянець, «Пам’ятай правила техніки безпеки»
  • Сущій Іван, с.Костянтинівка, Сумський р-н, «Береженого Бог береже»

   

III місця посіли:

  • Скрягін Микола, м.Суми, «Про безпеку думай завчасно»
  • Сердюк Поліна, м.Охтирка, «Охорона праці»
  • Голованюк Марія, м.Конотоп, «Про безпеку свою дбай, своє життя захищай»

    

Фіналісти регіонального Відбіркового туру конкурсу будуть відзначені грамотами та подарунками. Кращі малюнки можна буде побачити на виставці конкурсних робіт у приміщенні Управління Держпраці у Сумській області, за адресою м. Суми, вул. Супруна, 32. Роботи, що посіли перші місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у Києві у квітні 2020 року.

До складу неупередженого журі регіонального туру конкурсу увійшли представники Управління Держпраці у Сумській області, ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці», Сумської обласної ради професійних спілок, Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон», управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.   

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», запроваджено ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.

Управління Держпраці у Сумській області щиро дякує усім учасникам конкурсу, та партнерам за допомогу в організації й проведенні регіонального Відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». 

    

 

 

responsive jquery slider joomla