logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

responsive jquery slider joomla
responsive jquery slider joomla
responsive jquery slider joomla
responsive jquery slider joomla

На Сумщині затверджено план заходів із нагоди Дня охорони праці

У 2018 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління». Основою тематики запланованих заходів місячника з охорони праці є охорона праці молодих працівників та припинення використання дитячої праці. 

Наразі Організаційним комітетом з підготовки та проведення заходів із нагоди Дня охорони праці на Сумщині розроблено план заходів присвячених шляхам убезпечення працівників від нещасних випадків на виробництві, збереження їх здоров’я та життя. 

Забезпечення гідних і безпечних умов праці є пріоритетним напрямком співпраці органів місцевого самоврядування, Держпраці, Фонду соціального страхування, профспілок та роботодавців. Тому Організаційний комітет закликає соціальних партнерів долучитися до організації та проведення заходів місячника з охорони праці. 

Із метою привернення уваги громадськості до проблематики питання забезпечення гідних умов праці та з нагоди Дня охорони праці в Сумах пройде дружній турніру з настільного тенісу між командами Управління Держпраці у Сумській області та ДП "Експертно-технічний центр Держпраці" під девізом: "Від здорового способу життя до здорових умов праці".